• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

Door opener 1    Door opener

 

کنترل تردد / کنترل دسترسی / دربازکن کارتی

کنترل تردد،

کنترل دسترسی،

کنترل ورود و خروج،

دربازکن کارتی،

دربازکن کدی و رمزی،

دربازکن RFID

با استفاده از کارت بدون تماس و رمز

دربازکن کارتی و رمزی جایگزین استفاده از کلید معمولی بوده و می توانید از تکنولوژی کارتهای بدون تماس کارت RFID (دربازکن RFID) جهت باز نمودن درب ( اعم از ساختمان، واحد، اتاقها، کمد، پارکینگ، آسانسور و ... ) استفاده نمایید.

همچنین امکان تردد با وارد نمودن کد (دربازکن کدی و دربازکن رمزی) علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر، امکانات ارزشمندی به شرح زیر ایجاد می نماید:

بدون استهلاک

از آنجاییکه کارتها تماس فیزیکی با دستگاه نداشته و از فاصله چند سانتیمتری عمل می نماید هیچ  گونه استهلاک و خرابی نخواهد داشت.

راحتی

با نزدیک نمودن کارت به دستگاه ، در باز می گردد. حتی ممکن است کارت در جیب یا کیف پول باشد لازم به در آوردن آن نیست ، تنها کافیست به دستگاه نزدیک شده تا عمل نماید.

عدم نیاز به حمل تعداد زیادی کلید

 با تعریف یک کارت در نقاط مختلف مانند خانه ، محل کار، پارکینگ ، اتاقها و ... می توانید درب را باز نموده و از حمل تعداد زیادی کلید آسوده گردید.

مدیریت کنترل تردد

مدیر مجموعه می تواند در هر زمان به راحتی کارت افراد را فعال و غیر فعال نماید و لذا مدیریت کاملی بر دسترسی افراد به اماکن  خواهد داشت.

گروه بندی

امکان گروه بندی افراد ( به عنوان مثال افراد یک واحد ساختمان و یا یک واحد اداره در یک گروه تعریف شود) و کنترل تردد هر گروه (یا واحد) به صورت جداگانه فعال و غیر فعال گردد.

حالت قفل

با قرار گرفتن دستگاه در حالت قفل امکان تردد و دسترسی به نقاط مورد نظر سلب می گردد.

حالت ازاد

با قرار گرفتن دستگاه در حالت آزاد امکان تردد و دسترسی برای همگان (حتی بدون کارت) ممکن می گردد.

کنترل استفاده از تجهیزات

با استفاده از دستگاه کنترل دسترسی می توان استفاده از ماشین آلات و تجهیزات را محدود به افراد مجاز نمود و از روشن نمودن آنها توسط سایرین جلوگیری به عمل آورد.

امنیت

دستگاه کنترل تردد و دربازکن کارتی و رمزی دارای امنیت بسیار بالایی بوده و علاوه بر آن با نصب دستگاه به صورت تو کار (داخل دیوار یا پشت درب ) امکان دسترسی فیزیکی به دستگاه نبوده و لذا هرگونه خرابکاری و آسیب منتفی می گردد.

محصولات کنترل تردد RFID و دربازکن کارتی و رمزی:

دربازکن کارتی رمزی          دربازکن کارتی رمزی          دربازکن کارتی RFID

 

 در صورت نیاز به امکانات بیشتر مانند گزارشگیری از تردد افراد، زمانبندی، کنترلهای خاص و ...، سیستم کنترل تردد پیشرفته و کنترل تردد هوشمند قابلیتهایی فراتر از آنچه می خواهید در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)