• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 53 47 94 66 (021)
  • 75 64 59 66 (021)

parking control

 

 

کنترل دسترسی پارکینگ

 

سیستم جامع کنترل تردد / کنترل دسترسی PROCOND ، ابزاری مناسب جهت کنترل تردد خودروها به پارکینگ بوده که علاوه بر تسهیل باز نمودن درب یا راه بند ، امکان مدیریت دسترسی به پارکینگ را در اختیار مدیریت قرار می دهد.

با استفاده از این سیستم نیازی به وجود نگهبان برای باز نمودن راهبند و یا گیت نبوده و سیستم به طور اتوماتیک خودروی مجاز را تشخیص داده و بدون نیاز به انجام عملی خاص توسط راننده امکان تردد به پارکینگ فراهم می گردد.

زمان و نام فرد در تمامی ترددها در سیستم ثبت گردیده و امکان نظارت و گزارش گیری وجود دارد.

تشخیص خودرو از طریق برچسب RFID:

با الصاق برچسب به شیشه جلوی خودرو ( و یا قرار دادن آن روی داشبورد) از فاصله چند متری خودرو تشخیص داده شده و در صورت مجاز بودن، درب یا راهبند باز می گردد.

در اینحالت نیاز به انجام عملی خاص توسط راننده نبوده و به محض نزدیک شدن به درب دسترسی به پارکینگ فراهم می گردد.

با توجه به اینکه برچسب بدون باتری بوده و تماسی با آن وجود ندارد بدون استهلاک و بدون هزینه جانبی می باشد.

امکان تعریف زمان مجاز استفاده از پارکینگ، فعال و غیر فعال نمودن دسترسی پارکینگ توسط مدیر و سایر قابلیتهای کنترلی در دسترس می باشد.

مدیریت ریموت کنترل:

ریموت کنترل متداولترین ابزار جهت باز نمودن درب پارکینگ یا راهبند می باشد. در حالت معمول امکان غیر فعال نمودن و مدیریت دسترسی خودروها وجود ندارد.

با استفاده از سیستم کنترل دسترسی پارکینگ تعریف، حذف، فعال و غیر فعال نمودن هر ریموت ممکن بوده و علاوه بر آن می توان زمان مجاز و سایر کنترلهای خاص برای آن اعمال نمود.

همچنین می توان گزارشی از زمان ترددها به پارکینگ و زمان استفاده از پارکینگ را در اختیار داشت.

باز نمودن درب توسط موبایل:

با استفاده از گوشی موبایل است وگرفتن یک تماس کوتاه ( بدون برقراری ارتباط و ایجاد هزینه) می توان درب یا راهبند را باز نمود.

در این صورت همراه نداشتن ریموت نمی تواند مشکل ساز گردد و از جمله مزایای آن می توان به امکان باز نمودن درب از هرجا ، حتی از یک شهر دیگر ، عدم ایجاد هزینه جهت تهیه ریموت و امکان مدیریت دسترسی افراد مانند امکان فعال و غیر فعال نمودن دسترسی به پارکینگ توسط مدیر سیستم ، اشاره نمود.

شرکت سامانه پرداز نوید پژوه (مسئولیت محدود)

ارائه دهنده محصولات و راهکارهای منحصر بفرد در زمینه: سيستمهاي کنترل تردد، کنترل دسترسی ، سیستمهای نظارتی و حفاظتی ، سیستمهای مدیریت و اتوماسیون ساختمان، کنترل و نظارت شرایط محیطی ، تجهیزات و راهکارهای مبتنی بر RFID

 

 

 

 

شماره تماس

53 47 94 66 (021)

75 64 59 66 (021)